Cyberpunk 2077'de gardırop, görevler, silahlar ve mini oyunlar da dahil olmak üzere birçok yeni içerik eklendi

07.09.2022

Cyberpunk 2077'de gardırop, görevler, silahlar ve mini oyunlar da dahil olmak üzere birçok yeni içerik eklendi


«Edgerunners Güncellemesi» olarak adlandırılan 1.6 güncellemesi, Netflix'in yaklaşan Cyberpunk Edgerunners anime'sine uyacak birçok yeni içerik içeriyor. Türk oyuncular, David Martinez'in gösteriden giydiği aynı sarı ceketi giyebilecek ve anime'de de gösterilen yeni silahları donatabilecekler. Ayrıca, gösteride yeni bir arayış ve oyuncuların muhtemelen bir ceket ve silah bulabilecekleri bir oyun karakteri var gibi görünüyor. Özellikle, Cyberpunk 2077 için 1.6 güncellemesinde, oyuncuların kıyafetlerinin görünümünü değiştirmelerine izin verirken, diğer kıyafetlerle aynı özellikleri korurken oyuncuların kıyafetlerinin görünümünü değiştirmelerine olanak tanıyan bir özellik de eklenecektir.

Yine de CD Projekt Red, Cyberpunk 2077'nin "Edgerunner Update" in PS4 ve Xbox One konsolları için son büyük yama olacağını doğruladı. Stüdyo, gelecekte Cyberpunk 2077'nin tamamen yeniden tasarlanmış polis ve araç savaş sistemlerini alacağını da açıkladığından, bu ciddi bir kayıptır.

Polonyalı stüdyo, önceki nesil konsollarla bağları koparmada ve dikkati PS5 ve Xbox Series X'e kaydırmada kesinlikle yalnız değil. Cyberpunk 2077'ye benzer şekilde, Final Fantasy 7 Remake ve Death Stranding, önceki nesil konsollara erişilemeyen yeni nesle özel olan uzantıları da piyasaya sürdü. Bir noktada, oyun geliştirirken odak noktası en güncel olana odaklanmalıdır.