Platinumgames'in en iyi oyunlarından biri, Bayonetta 3 puanlarının ağda yer almasıdır

25.10.2022

Platinumgames'in en iyi oyunlarından biri, Bayonetta 3 puanlarının ağda yer almasıdır


Batı Oyun kaynakları, PlatinumGames stüdyosu'ndan Bayonetta 3'ün Slasher'inin son incelemelerini yayınlamaya başladı. Gazeteciler, dizideki en iyisi, en iyi PlatinumGames oyunlarından biri ve türün anlık klasiklerinden biri olan title'ı çağırarak epitetleri geri tutmazlar.

Oyun, gazetecilere göre, dizinin hayranlarına tanıdık gelecek, ancak yeni mekaniklerle seyreltilmiş gibi görünecek — örneğin, savaş alanındaki çeşitli iblislerin çağrısı gibi. Buna ek olarak, tasarımı, Bayonetta'nın yeni cephaneliğini, ateşli temposunu ve sırlarla keyifli bulmacaları övüyorlar.

Eksiklikler yine yüzeysel bir hikaye, yırtık aksiyon anları ve çok sıcak kavgalar sırasında zayıf performansa işaret ediyor.

Eurogamer - Tavsiye edilir

GamesRadar+ — 3.5/5

Game Informer — 8.3/10

GameSpot — 9/10

Destructoid — 10/10

Shacknews — 9/10

VG247 — 5/5

God is a Geek — 9/10

Telegraph — 5/5

wccftech — 9/10

Stevivor — 9/10

OpenCritic toplayıcısında, oyun 43 incelemeye dayanarak 89 puan aldı. Metacritic'te rakamlar benzer, ancak daha fazla inceleme var - 61 parça.

Bayonetta 3'ün piyasaya sürülmesi 28 Ekim'de Nintendo Switch'de gerçekleşecek.

Oyun son zamanlarda ana karakteri seslendiren aktris Helena Taylor'la ilgili bir skandalın ortasına düştü. Türk oyuncular sadece Taylor'un trikvel'e sunduğu düşük maaşla öfkelenmeyi başaramadılar, ancak daha sonra durumun aslında daha karmaşık olduğu ortaya çıktı ve aktrisin ifadesi soruları gündeme getirdi.