Slime Rancher 2'nin satışları, piyasaya sürüldükten sonraki 6 saatten daha kısa sürede 100 bin kopyayı aştı

27.09.2022

Slime Rancher 2'nin satışları, piyasaya sürüldükten sonraki 6 saatten daha kısa sürede 100 bin kopyayı aştı


Bu haftaki sevimli Slime Rancher 2 macera oyunu, Steam ve EGS tarafından erken erişime açıldı ve burada en az bir buçuk yıl daha kalacak. Oyunun yönetmeni Nick Popovich Twitter'da yaptığı açıklamada, bir günde title'ın 100 bin kopyasını satma hayali olduğunu söyledi - sonuçta geliştiriciler bunu altı saatten daha kısa bir sürede başarabildiler.

«Eğer tüm yıldızlar bir araya gelirse, ilk 24 saatte Slime Rancher 2'nin 100 bin kopyasını satabileceğimiz bir hayalim vardı. Bunu 6 saatten daha kısa sürede yaptık. Bu çılgın trenin nereye gittiğini bilmiyorum ama binme fırsatı için çok minnettarım. Hepinize çok teşekkür ederim.»‎ Nick Popovich, Slime Rancher 2'nin Direktörü

Devamında Türk oyuncular kahraman Beatrix Lebeau ile birlikte Gökkuşağı Adası'na yeni bir yolculuğa çıkacaklar. Oyuncular orijinaliyle aynı şeyi yapacaklar: Slimes'in çiftliğini inşa etmek, adanın sırlarını çözmek ve çiftliklerini modernize etmek.

Orijinal Slime Rancher, 2017 yılında Steam'de piyasaya sürüldü ve o zamandan beri% 97'si olumlu olan 83 binden fazla yorum topladı.